کانال تلگرام
سامسونگ ایران

اینستاگرام
سامسونگ ایران
سبد خرید
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ | Tuesday 30 May 2017
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     سام سرویس     قوانین     استخدام    
ورود به سایت عضویت
 

بازدید سرزده وزیر صنعت ،معدن و تجارت از کارخانجات سامسونگ

بازدید سرزده وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجموعه تولیدی سامسونگ
زمان برگزاری :1395/02/12 لغايت 1395/03/31
به گزارش سایت خبری تابناک، روز گذشته،95/2/12،  محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، هیئت همراه و رییس سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران، بصورت سرزده از کارخانجات تولیدی تلویزیون، مانیتور و لباسشویی سامسونگ بازدید نمود.
طی این بازدید، محمدرضا نعمت زاده نکات مختلفی را به مدیران این شرکت بیان و راهکارهایی در رابطه با افزایش عمق تولید و بومی سازی فناوری ارائه شد. در این مجموعه تولیدی بیش از ۲۵۰۰ نفر نیروی متخصص ایرانی مشغول به کار بوده که در کنار آنها برای نزدیک به 30 هزارنفر بطور غیرمستقیم اشتغالزایی شده است. 
طی این بازدید سرزده، وزیر محترم، از سرمایه‌گذاری های صورت گرفته در رابطه با ماشین آلات خطوط تولیدی ابراز رضایت نموده و خواستار اهتمام افزونتر  مدیران در افزایش عمق تولید، انتقال تکنولوژی و بومی سازی آن شدند. این گروه تولیدی در سالهای گذشته اقدامات موثری در راستای افزایش اشتغال و تولید با استاندارد های روز دنیا نموده و مدیران آن، در این بازدید متعهد شدند که تلاش افزونتر خود را در این موارد بکار گیرند.
 
ضمنا با توجه به برنامه از پیش اعلام شده به وزارت صنعت معدن و تجارت در راستای افزایش عمق تولید محصولات خانگی، این شرکت اقدام به خرید تجهیزات و ماشین آلات بروز دنیا برای تولید انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید نموده که روند نصب، راه اندازی و بهره برداری از آنها در ماه های پیش رو انجام خواهد شد. 
همچنین به نقل از وب سایت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، درحاشیه این بازدید رئیس سازمان طی نشست خبری در شرکت تولید کننده لوازم خانگی ، صوتی و تصویری با بیان اینکه رفع موانع تولید ، توسعه اشتغال و توسعه صادرات غیر نفتی از اهدف اصلی این سازمان است اظهار داشت: با توجه به فضای فعلی کشور، جذب سرمایه گذاری خارجی در راستای اقتصاد مقاومتی یکی از مهمترین اهداف این سازمان می باشد .
مهندس مس فروش ضمن اشاره به اینکه شرکت مذکور یکی از شرکتهای موفق در جذب سرمایه گذاری خارجی است، گفت : با توجه به شعار" اقتصاد مقاومتی،ِ اقدام و عمل" ، وظایف این سازمان در جذب سرمایه گذاری سنگین تر شده است.
وی هدف از جذب سرمایه گذارانی خارجی را ایجاد دانش فنی در کشور دانست که می توان با ورود و رونق آن در واحدهای تولیدی، زمینه اشتغال جوانان  و نیز توسعه صادرات غیر نفتی را فراهم نمود .
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت در ادامه گفت: این سازمان در چارچوب قوانین و ضوابط، حمایت خود را برای شرکتهایی که در راستای سیاستهای کشور و توسعه اشتغال و صادرات غیر نفتی فعالیت می نمایند معطوف داشته  و با شرکتهایی که مغایر این اهداف اقدام می کنند به طرق دیگر عمل می نماید.
ایشان در ادامه خاطر نشان کرد: بهره مندی از کمکهای دولت و استفاده از تسهیلات سرمایه گذاری، مشمول کشورهایی می شود که با سیاست های کشور همسو بوده و هیچگونه عداوت و دشمنی را نداشته اند.
شایان ذکر است بازدید دو ساعته مقام عالی وزارت از خط تولید ماشین لباسشویی که بدست متخصصین ایرانی تولید شده و مراحل تولید تلویزیون و لوازم صوتی از اهم این بازدید ها بود.
 

 

آرشیو اخبار
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح