کانال تلگرام
سامسونگ ایران

اینستاگرام
سامسونگ ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
 
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     سام سرویس     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

ماشین ظرفشویی 14 نفره سامسونگ مدل Samsung Dish Washer D162

ماشین ظرفشویی 14 نفره D162 سامسونگ

 

تکنولوژی WaterWall پوشش فراگیر، درخشندگی چشمگیر

شستن ظروف، یکی از دغدغه‌های اصلی هر خانه‌ای است. امری که لذت صرف غذا را از بین می‌برد و فکر بو گرفتن ظروف، سخت شدن شستشوی آنها و... را جایگزین آن می‌کند. به همین دلیل ماشین ظرف‌شویی برای آسایش بیشتر افراد طراحی شد، اما ظروفی که به طور کامل شسته نشده، بشقاب‌هایی که هنوز چرب هستند، لیوان‌هایی که فضای داخل آن کامل تمیز نشده و... هنوز هم بخشی از کابوس‌ همه کسانی است که از ماشین ظرف‌شویی استفاده می‌کنند. اینکه چه دستگاهی آسایش موردنیاز خریدار را تأمین می‌کند، سوالی است که جواب دادن به آن، با توجه به تنوع زیاد محصولات و برندها، وقت زیادی از افراد می‌گیرد.

سامسونگ با ارائه ماشین ظرف‌شویی جدید خود که Water Wall نام دارد به این پرسش پاسخ داده است. اولین ماشین ظرف‌شویی با بازوی شستشوی خطی که به گفته روزنامه USA Today از نظر نوآوری در فناوری مورد استفاده یک محصول انقلابی تلقی می‌شود.

یکی از مشکلات عمده ماشین‌های ظرف‌شویی دورانی، این است که ظروفی که در چهارگوشه آن قرار گرفته‌اند، به طور کامل شسته نمی‌شوند. حالا اما با تکنولوژی جدید سامسونگ و استفاده از بازوی شوینده خطی، این مشکل رفع شده است. این بازو به شکل خطی عقب و جلو می‌رود و آب را با فشار قوی به سمت ظروف، می‌پاشد. این شکل از حرکت باعث می‌شود تا تمام فضای داخل دستگاه تحت پوشش قرار بگیرد و هیچ نقطه‌ کوری باقی نماند. به این ترتیب ظرف‌هایی که در چهار گوشه قرار دارند نیز، به طور کامل شسته می‌شوند.

با امکان تقویت شستشوی موضعی (تکنولوژی ZoneBooster)، ظرفشویی Water Wall قابلیت شستشوی دوگانه دارد. به این ترتیب که ظروف خیلی کثیف برای یک شستشوی قوی در یک طرف و ظروفی که کمتر کثیف شده‌اند، برای یک شستشوی ملایم با فشار آرام آب، در طرف دیگر قرار می‌گیرند و کاربر با انتخاب نحوه شستشو برای هر طرف، امکان شستشویی هدفمندتر را خواهد داشت. در این ظرف‌شویی، فشار آب در حالت عادی شستشو 27 درصد بیشتر از ظرف‌شویی‌های متداول است.

همچنین دیگر نیاز نیست قاشق و چنگال‌ها را به صورت یک‌به‌یک از ماشین ظرف‌شویی خارج کرد. سبد قاشق و چنگال در ظرف‌شویی Water Wall تبدیل به یک سبد لاستیکی انعطاف‌پذیر شده که خالی کردن آن، بسیار سریع‌تر و راحت‌تر است.

با تغییر شکل و محل قرار گرفتن فیلتر، پاک کردن آن نیز آسان‌تر شده است. در ظرف‌شویی Water Wall یک فیلتر مستطیل شکل جایگزین فیلتر‌های استوانه‌ای شکل قبلی شده است. فیلتری که تمیز کردن آن به مراتب راحت‌تر است. این ظرف‌شویی همچنین در انتهای شستشو، به طور خودکار در را به اندازه 10 سانتی‌متر باز می‌کند تا بخار آب از داخل دستگاه خارج شود که این کار به خشک شدن سریع‌تر ظروف کمک می‌کند.

طراحی ظاهری این دستگاه مناسب است و استفاده از فلز ضدخش در تولید آن، زیبایی دوچندانی به آن بخشیده که مشکل باقی ماندن اثر انگشت روی دستگاه را نیز مرتفع کرده است. علاوه بر این، صدای ظرف‌شویی Water Wall نسبت به ماشین‌های متداول تا 13 درصد کاهش پیدا کرده است.

 

تاریخ ارسال مطلب : يكشنبه 21 آبان 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 1590 مرتبه
  آرشیو اخبار
برای کسب امتياز کليک کنيد
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح