کانال تلگرام
سامسونگ ایران

اینستاگرام
سامسونگ ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
 
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     سام سرویس     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

تکنولوژی کوانتوم دات ، انقلابی در صنعت تلویزیون

نمایشگر کوانتوم دات

کیفیت تصویر کاملاً واقعی

نقاط کوانتومی ذراتی در اندازه نانو هستند که بسته به اندازه‌شان، رنگ‌های متفاوتی را به نمایش می‌گذارند. و تلویزیون SUHD به کمک ادغام آنها با پانل‌های 10 بیتی قادر است طیف فوق‌العاده گسترده‌ای از سایه‌های رنگ را به نمایش بگذارد که روی هم رفته واقعی‌ترین و دقیق‌ترین رنگ‌های ممکن را می‌سازند. در تلویزیون‌های SUHD، فناوری HDR 1000 نیز بکار گرفته شده است که بازه‌ای وسیع از درخشندگی را ارائه می‌دهد، به طوری که می‌توانید جزئیات را حتی در پرنورترین و تاریک‌ترین نقاط تصویر مشاهده کنید. همه اینها روی هم رفته بدین معناست که آنچه در دنیای واقعی می‌بینید، در تلویزیون SUHD نیز مشاهده خواهید کرد.

عدم وجود سوختگی تصویر

رد پاهای نو در برف حس لذت‌بخشی را القا می‌کند. اما رد پای برجای‌مانده از تصویر بر روی صفحه تلویزیون شما کاملاً با آن فرق دارد. نمایشگر تلویزیون SUHD تمامی اثرات تصویرهای ماقبل را از بین می‌برد تا بتوانید از تصویر همان لحظه لذت ببرید.

طول عمر طولانی

اگر رنگ‌های روی صفحه تلویزیونتان بعد از فقط سه سال کم کم از بین برود چه فایده دارد؟ با داشتن تلویزیون SUHD سامسونگ دیگر هرگز نیازی نیست نگران این قضیه باشید. همه چیز را برای مدتها آنطور که باید دیده شود مشاهده کنید.

فاقد کادمیوم

وقتی کل خانواده در سالن خانه شما جمع شده باشند، آنوقت دوست دارید نسبت به موادی که در تلویزیون بکار رفته است وسواس به خرج دهید! خوشبختانه، با پیشرفت‌های نوآورانه اخیر امکان ساخت تلویزیون بدون استفاده از کادمیوم ممکن شده است. این نوعی فناوری سازگار با محیط زیست است ، برای جایی که بیش از همه به آن نیاز دارید: یعنی خانه شما.

HDR1000

کیفیت تصویر واقعی در روز و شب

برای اینکه دنیا را آنگونه که هست تجربه کنید، نه تنها باید در صفحه نمایش‌تان با رنگ‌هایی بسیار دقیق و با طیف عظیمی از سایه‌های رنگ به نمایش گذاشته شود، بلکه باید قادر به مشاهده تمامی جزئیات نیز باشید، از رگه‌های باریک ابرها گرفته تا حرکت‌های بسیار کوچک در سایه‌های تاریک. زیرا زندگی به هر حال مملو از جزئیات است. و اینجاست که HDR وارد صحنه می‌شود.

واژه HDR مخفف «دامنه دینامیکی بالا» است و کار آن افزایش دامنه درخشندگی‌هاست تا بتوانید سفیدترین سفید و سیاه‌ترین سیاه را داشته باشید. اما همه تلویزیون‌های HDR در یک سطح نیستند. آنچه شما نیاز دارید آن تلویزیونی است که سطوح بالاتری از روشنایی را ایجاد کند. فناوری HDR در تلویزیون SUHD دقیقاً آن توانایی را دارد، به طوری که بیشینه روشنایی برابر 1000 نیت است. یعنی به طور حیرت‌انگیزی درخشان. نتیجه آن هم تصاویری فوق‌العاده پرجزئیات است.

تلویزیون SUHD از فناوری دیگری نیز بهره می‌گیرد که «فوق مشکی» نام دارد و نور را به نحوی منتقل می‌کند که باعث کاهش انعکاس مزاحم نور از سطح نمایشگر می‌شود. بنابراین حتی اگر در اتاقی با نور شدید خورشید در حال تماشای تلویزیون هستید، همچنان می‌توانید تک‌تک جزئیات را احساس کنید، زیرا خبری از انعکاس محیط اطراف شما بر روی تصویر نخواهد بود که حواستان را پرت کند.

پس تا وقتی تلویزیون SUHD سامسونگ را داشته باشید، کافی است به تماشای آن بنشینید تا از مشاهده کوچکترین جزئیاتِ تصاویر شب و یا تصاویر در زیر نور کامل خورشید، با درخشش باشکوهش، لذت ببرید.

رنگ کوانتوم دات

ذرات کوانتوم دات اساساً ذراتی بی‌نهایت ریز هستند که بسته به اندازه‌شان، رنگ‌های متفاوتی را از خود جلوه می‌دهند. وقتی آبرنگ را در آب زلال بریزید، جذاب‌ترین رنگ ممکن ایجاد می‌شود. تلویزیون SUHD از کوانتوم دات به عنوان منبع نور برای تولید خالص‌ترین رنگ استفاده می‌کند که عملکردش شبیه همان آب زلال است؛ یعنی رنگ‌هایی بسیار دقیق و شفاف را حاصل می‌کند. و وقتی تکنولوژی با پنل‌های 10 بیتی تلفیق می‌شود، آنگاه قابلیت نمایش رنگ تلویزیون شما 64 برابر تلویزیون‌های معمولی است. به عبارتی یک امکان نمایش بیش از 1 میلیارد رنگ متفاوت را دارد.

و این است که تماشای هر محتوای هیجان‌انگیزی با تلویزیون SUHD سامسونگ جذاب‌تر و گیراتر می‌شود.

طراحی 360 درجه

نمای زیبا و آراسته پشت تلویزیون با طرحی خوش ‌فرم.

اکثر تلویزیون‌ها طوری ساخته می‌شوند که فقط ازمقابل به آنها نگاه شود. ولی تلویزیون SUHD سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده است که از هر جهت که به آن نگاه کنید تأثیرگذار باشد. سرتاسر آن دارای طراحی آراسته‌ای است. طراحی یکپارچه و شیک آن به همراه خطوط صاف و منظم در سرتاسر حتی در نمای پشت نمایشگر نقش بسته است –. نه تنها هیچ پیچی در دید نیست، بلکه ساختار غنی و طبیعی صیقلی آن شمه‌ای از زیبایی را به تلویزیون می‌افزاید که زبان از بیان آن قاصر است.

تلویزیون بدون قاب SUHD سامسونگ با آمیخته شدن به نمایی باریک اما زیبا، مکملی عالی برای محیط اطراف است، حتی اگر درست در وسط اتاق قرار داده شود.

طراحی بدون قاب

هنگام تماشای تلویزیون، تصورات شما باید آزادانه سیر کنند. قاب دور تلویزیون باید آخرین چیزی باشد که مزاحمت ایجاد می‌کند. از این رو، ما قاب را از تلویزیون SUHD سامسونگ حذف کردیم تا تقریباً دیگر در دید نباشد.

یک صفحه نمایش بی‌نقص، با لبه‌های نامحسوس و ظریف، مکملی عالی برای طراحی باریک و نمای آراسته پشت تلویزیون است. و در کنار پایه‌ای که چندان در دید نیست، تلویزیون SUHD جوری به نظر می‌رسد که گویی در هوا معلق است.

ریموت کنترل چند منظوره

کنترل از راه دور قدرتمند.

در حال حاضر چند کنترل از راه دور دارید؟ با داشتن تلویزیون SUHD، فقط به یکی نیاز خواهید داشت. یک کنترل هوشمند که همه قابلیتی را در دست شما قرار می‌دهد، از روشن کردن تلویزیون SUHD گرفته تا کنترل کردن کلیه دستگاه‌های متصل به آن. علاوه بر این، با قابلیت تشخیص خودکار منبع، تلویزیون SUHD خودش آنقدر هوشمند هست که دستگاه متصل را شناسایی کند، چه گیرنده دیجیتال باشد و چه کنسول بازی؛ بنابراین دیگر نیازی نیست برای تغییر دستگاه‌ها با تلویزیون کلنجار بروید.

با مجهز شدن به این کنترل از راه دور، قدرت حقیقتاً در دستان شما خواهد بود.

اسمارت هاب

یافتن آنچه می‌خواهید تماشا کنید با اسمارت هاب مثل آب خوردن است؛ در واقع تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه چیزی را تماشا کنید قسمت سخت کار است! اسمارت هاب امکان دسترسی سریع و مستقیم به تمامی عملکردهای ضروری و محتواهای مورد نیازتان را فراهم می‌کند که شامل تلویزیون زنده، محتوای پخش اینترنتی (OTT)، بازی‌ها و غیره می‌شود. کل این فرآیند با کمترین زحمت ممکن و در یک آن انجام می‌گیرد. واقعاً دیگر آسانتر از این نمی‌شود.

Smart View

هوشمند و سازگار با دستگاه‌های مختلف.

ویدئوها، عکس‌ها و آهنگ‌ها را مستقیماً روی تلویزیون SUHD سامسونگ بیاورید.* حتی برای دستگاه‌های غیر سامسونگ، چه تلفن هوشمندتان باشد و چه رایانه، کار برقراری اتصال بسیار ساده است زیرا هنگام استفاده از برنامه «سامسونگ Smart View»، زدن تنها یک دکمه کافی است. وقتی برقراری اتصال اینقدر آسان است، تقریباً دلیلی وجود ندارد که محتواهای چندرسانه‌ای دستگاه‌های همراهتان را روی صفحه بزرگ و زیبای تلویزیون SUHD پخش نکنید و از آن لذت نبرید.

 

خانواده یا دوستان را دور هم جمع کنید و همراه هم سری به کوچه خاطره‌ها بزنید. از این گذشته، حتی در حین اتصال می‌توانید از آن دستگاه‌ها برای اهداف دیگر استفاده کنید، از جمله اینکه به شبکه‌های اجتماعی بروید و به تلویزیون جدید SUHD‌تان ببالید! علاوه بر این، می‌توانید با برنامه «سامسونگ Smart View»، تلویزیون هوشمندتان را کنترل کنید.

بازی‌های نامحدود.

از بین چندین بازی ویدئویی برتر انتخابی داشته باشید! شما به بیش از 60 بازی دسترسی دارید که به صورت بازی آنلاین یا قابل دانلود در قسمت «بازی‌ها»، مستقیماً از روی تلویزیون SUHD شما قابل دسترسی می‌باشد.. تنها چیزی که نیاز دارید یک دسته بازی و اتصال به اینترنت است. تلویزیون SUHD سامسونگ با توجه به وضوح UHD و کیفیت تصویر بی‌نهایت واقعیش می‌تواند به عنوان بهترین تلویزیون برای بازی کردن محسوب شود.

تاریخ ارسال مطلب : شنبه 3 تير 1396               تعداد مشاهده این مطلب : 1976 مرتبه
  آرشیو اخبار
برای کسب امتياز کليک کنيد
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح