کانال تلگرام
سامسونگ ایران

اینستاگرام
سامسونگ ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
 
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     سام سرویس     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

چرا صفحه نمایشگر منحنی انتخاب کنیم؟

چرا صفحه نمایشگر منحنی انتخاب کنیم؟

تجربه فراگیر و سه‌بعدی
اینکه از نمایشگرهای منحنی برای پخش فیلم‌های IMAX استفاده می‌شود دلیلی دارد: آنها باعث می‌شوند تجربه تماشای فیلم بسیار فراگیر باشد. درست مثل تفاوت IMAX با صفحات سینمایی معمولی، تلویزیون‌های منحنی هم از میدان دید وسیع‌تری نسبت به تلویزیون‌های تخت برخوردارند و در عین حال اعوجاج کمتری هم دارند. کنتراست قوی‌تر و دقت رنگ در کنار ویژگی «ارتقادهنده خودکار عمق» همگی دست در دست هم می‌دهند تا حس عمیقی از عمق تصویر ایجاد شود که شما را درست در وسط محتوا غرق می‌کند.

بهینه‌سازی میزان کنتراست برای اشیاء داخل تصویر
طراحی منحنی
گذشته از تصاویر حیرت‌انگیز، تلویزیون منحنی سامسونگ در طراحی‌اش رویکردی ظریف و زیبا را بکار گرفته است تا همه نگاه‌ها را به سمت ظاهر خوش‌ترکیبش جذب کند. تحقیقات نشان می‌دهد انسان کشش و جاذبه ذاتی بیشتری نسبت به اشکال منحنی دارد تا اشکال صاف؛ و سامسونگ به عنوان پیشگامی در طراحی، از این دانش دیرینه بهره گرفته است و تلویزیونی ساخته است که با منحنی زیبایش اثری ماندگار بر جای می‌گذارد. این منحنی‌های بهینه باعث شده که تلویزیون سامسونگ در رده خودش جایگاه ممتازی کسب کند.

خستگی کمتر چشم
در طراحی منحنی تلویزیون سامسونگ به این نکته توجه شده که اکثر افراد اوقات زیادی را هر روز جلوی صفحات نمایش سپری می‌کنند. به همین دلیل، با کاهش خستگی بالقوه‌ای که ممکن است از تماشای طولانی‌مدت ناشی شود، در واقع به چشم‌ها آسودگی می‌بخشد. با صفحه نمایش منحنی، چشمان شما از فاصله دید یکنواخت بهره‌مند می‌گردد، به طوری که فاصله بین چشم و صفحه در کل میدان دید شخص یکسان می‌شود. نتیجه آن برای چشمان شما خوشایند است، چرا که در مقایسه با صفحه نمایش تخت، تجربه آسوده‌تری از تماشای تلویزیون خواهید داشت.

مدل های منحنی تلویزیون های ۲۰۱۷ سامسونگ:

  1. سری ۹ مدل KS9995، کیفیت تصویر SUHD در سه سایز ۵۵ ، ۶۵ ، ۷۸ اینچ
  2. سری ۸ مدل KS8985، کیفیت تصویر SUHD در دو سایز ۵۵ ، ۶۵ اینچ
  3. سری ۷ مدل KU7975، کیفیت تصویر UHD در سه سایز ۴۹ ، ۵۵ ، ۶۵ اینچ
  4. سری ۶ مدل K6965، کیفیت تصویر FHD در دو سایز ۴۹ ، ۵۵ اینچ
تاریخ ارسال مطلب : يكشنبه 24 بهمن 1395               تعداد مشاهده این مطلب : 1776 مرتبه
  آرشیو اخبار
برای کسب امتياز کليک کنيد
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح