کانال تلگرام
سامسونگ ایران

اینستاگرام
سامسونگ ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ | Wednesday 24 July 2024
 
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     سام سرویس     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

رنگ های واقعی، تصویر بی نهایت از هر زاویه ای که می بینید

نمایشگر  Quantum Dot

با نمایشگر Quantum Dot تلویزیون SUHD، حتی در اتاقهای پرنور هم جهان را آنگونه که هست می‌بینید. فناوری پیشرفته نقطه کوانتومی طیف رنگی چند میلیاردی را به نمایش میگذارد که تصاویری حیرت‌انگیز را با انبوهی از رنگ‌ها برایتان ایجاد می‌کند. اوج روشنایی تلویزیون SUHD برابر 1000 نیت است، یعنی معادل روشنایی 1000 شمع. در مقایسه با نمایشگرهای معمولی، جزئیات را هم در تاریک‌ترین سایه‌ها و هم در سفیدترین ابرها، 10 برابر بیشتر نمایان می‌سازد. ویژگی «فرا سیاه» باعث کاهش انعکاس و تابش خیره‌کننده بر روی تصویر می‌شود. و به خاطر نداشتن کادمیوم، با محیط زیست نیز سازگار است.

ویژگی  HDR

زندگی با جزئیاتش در جریان است؛ وظیفه ویژگی «HDR» در تلویزیون SUHD هم دقیقاً نمایش همین جزئیات است. با داشتن اوج روشنایی که به 1000 نیت می‌رسد - و اصطلاح HDR 1000 نیز از آن گرفته شده است - قادر به مشاهده سفیدترین سفیدها و سیاه‌ترین سیاه‌ها خواهید بود. و حتی در پرنورترین اتاقها هم می‌توانید تمامی جزئیات یک صحنه را به وضوح مشاهده کنید. چه گرمای سوزان پیاده‌رویی در زیر نور آفتاب باشد و چه دیدن حرکتی در تاریکی مطلق شب، هرچه باشد با تلویزیون SUHD واقعاً واقعی احساس می‌شود.

رنگ  Quantum Dot

دنیایی که در تلویزیون‌هایمان مشاهده می‌کنیم باید به اندازه دنیای واقعی پیرامون‌مان مملو از رنگ‌های گوناگون باشد. نمایشگرهای Quantum Dot طیف و دقت رنگ مورد نیاز برای آن را ارائه می‌دهند. با بکارگیری ذرات ریز نقطه کوانتومی به عنوان منبع نور، ترکیبی از میلیاردها رنگ مختلف ایجاد می‌شود که واقعی‌ترین تصاویر را روی پانل‌های 10 بیتی تلویزیون SUHD به نمایش می‌گذارند. به عبارت دیگر، رنگ‌پردازی این تلویزیون‌ها 64 برابر تلویزیون‌های معمولی با پانل 8 بیتی است، و زندگی بسیار پربارتر از آنچه در صفحه نمایش داخل خانه خود می‌دیده‌اید را برایتان نمایان می‌سازد.

تاریخ ارسال مطلب : دوشنبه 23 اسفند 1395               تعداد مشاهده این مطلب : 2223 مرتبه
  آرشیو اخبار
برای کسب امتياز کليک کنيد
   
     
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح